نتایج جستجو برای عبارت :

موخوره یکی‌از زخم ‌هایی

برای درمان موخوره شدید بدون کوتاهی می‌توان از ترکیباتی که در آنها از موادی چون روغن نارگیل،‌ سس مایونز،‌ گلاب،‌ آلوئه ورا،‌ موز، ماء‌الشعیر و ... استفاده شده، کمک گرفت.
 موخوره یکی از آسیب‌های شایعی است که معمولا خانم‌ها درگیر آن هستند. این مسئله همیشه مانع از بلند کردن مو‌ها می‌شود چرا که گمان بر این است،‌ راه حلی جز کوتاهی مو برای درمان آن وجود ندارد. اما در این مقاله قصد داریم که به شما روش‌هایی برای درمان موخوره شدید بدون کوتاهی آ
راه های درمان موخوره
درمان موخوره و بهترین روش درمان آن را در این مقاله برای شما جمع اوری کرده ایم.
یکی از مشکلاتی که هم اکنون در خانم ها شایعه است مو خوره می باشد. موخوره به معنی دو شاخه
شدن انتهای مو است که در اثر آسیب های فیزیکی و یا شیمیایی بر روی مو ایجاد می شود.
این موخوره ها که یکی از مشکلات اصلی مو به شمار می رود باعث می شود که ریزش مو بیشتر شود.
این مشکل بیشتر در موهای بلندتر ایجاد می شود که خانم ها مجبور به کوتاه کردن موهای خود می شوند.
ب
هیچ کس دوست ندارد که موهای آسیب دیده
داشته باشد؛ در دنیای امروز که همه چیز دشوار شده و کار زیاد باعث دغدغه
مردم شده است، معمولاً زمان برای مراقبت از مو وجود ندارد. موخوره مشکلی
رایج در میان افراد به خصوص خانم ها است. اما نگران نباشید! در این مطلب خانومانه
می آموزیم که چگونه از این موخوره ها به راحتی و بدون کوتاه کردن موها رها
شویم. ترفندهای عملی و آسانی برای این موضوع وجود دارد که در زیر به آن
اشاره می کنیم.

ادامه مطلب
موخوره یکی‌از زخم ‌هایی میباشد که در اثر کارداران مختلفی مانند بی‌توجهی و عدم رعایت نکات بهداشتی و مراقبتی، تارهای موی را مشغول و منجر دو شاخه شدن و شکستگی موها می ‌شود.
بهترین شامپو برای ریزش مو
یک پزشک معالج کارشناس پوست و موی اذعان کرد: به صورت کلی هر عاملی که باعث زخم رساندن به تار گیسو و کوتیکول موی شود، سبب موخوره می ‌شود که عبارت از دو شاخه شدن انتهای ساقه میباشد.

این کارشناس پوست و گیسو در‌پی ادامه داد: همینطور عواملی مانند به کا

مو خوره چگونه به وجود می آید؟

یکی از مسائلی که بین خانم ها و آقایان مشترک است ، مسئله ی مو خوره در مو است . آیا می دانید به چه علت دچار این عارضه می شوید؟

به گفته یک متخصص پوست و مو، شانه کردن بسیار زیاد مو، بستن زیاد مو، فر کردن و بیرنگ کردن مو از عوامل ایجاد کننده موخوره می‌باشد. آسیب‌های حرارتی ناشی از استفاده مکرر از سشوار نیز در ایجاد موخوره موثرند.

ادامه مطلب
درمان موخوره
موخوره چیست ؟ که پس از کوتاه کردن موها، برای مدتی موهای شما قوی و پرپشت به نظر می‌رسند اما با بلندتر شدن موها، آن‌ها حالتی ضعیف‌تر و شکننده‌تر پیدا می‌کنند و به نظر می‌رسد که قطر موها از ساقه تا نوک آن کمتر شده است. اگر به نوک موها نگاه کنید خواهید دید که این قطر واقعا کمتر شده است و موها در قسمت ساقه و نزدیک به ریشه ضخیم‌تر هستند، این میزان از نازک شدن تا حدی طبیعی است اما وقتی موها به موخوره دچار می‌شوند نوک موها بسیار ضعیف
11. معالجه موخوره با موز
موز با داشتن روغن های طبیعی، پتاسیم، روی، آهن و ویتامین A، C و E برای معالجه بی آبی موی و موخوره موءثر است. یک موز رسیده را با دو قاشق غذاخوری ماست و پاره ای گلاب و آب لیموترش نو در ادغام کن ادغام نمایید و آن را بر روی موهای خویش بمالید، بگذارید یک ساعت بماند و آن‌گاه آن را با آب بشویید.
این نحوه را یک یا این که دو توشه در هفته استعمال نمائید تا سود بگیرید.

12. ترکیب براق‌کننده انبه و ماست
یک انبه ر
موخوره و درما موخوره یکی از دغدغه های مهم افرادی است که موهای بلند دارند. بسیاری از خانم ها در طول زندگی خود حداقل یکبار  با مشکل مو خوره مواجه شده اند. کوتاه کردن مو قطعی ترین و در عین حال راحت ترین راه برای از ین بردن موخوره است. اما ایا را های دیگری برای درمان موخوره وجود دارد؟
بسیاری از شما با دیدن موخوره سوالات زیر برایتان پیش آمده است و به دنبال جواب های قطعی به آن ها هستید. مانند اینکه از کجا تشخیص دهید موهایتان به موخوره گرفتار شده است ی
موخوره چیست ؟
موخوره، حالتی است که نوک موها به دو یا چند شاخه شده و رنگشان نیز تغییر می کند. عدم رعایت بهداشت موها و محفوظ نداشتن آنها در برابر آلودگی هوا و گرد و خاک، شستشوی زیاد موها با صابون های قلیایی و شامپوهای خیلی اسیدی یا قلیایی، شانه زدن موها با شانه هایی که نوک تیزی دارند، و همچنین زیاد خشک کردن و حالت دادن موها با سشوار، از عواملی هستند که می توانند سبب ایجاد موخوره شوند.
برای پیشگیری از موخوره، رعایت اصول بهداشتی اهمیت زیادی دارد،
۱. Bonding time [+دلم یچی خفن میخوا] [- ما زن و شوهریم خدایی .. مغزامون عین همه:دی♥]
۲. آرایشگاه رفتم شلیل شدم .. ازین بافت کف سریا زدم + سرم موی دوفاز cerita گرفتم [الکتریسیته مو رو میگیره که موخوره نزنه] + لاک قرررررمز [عاشق ناخونام شدم -_-] + دو تا لباس خانومانه برا خودم گرفتم .. شب شوهری اومد دیدم دوتا ام اون برام کادو گرفته:دی [ماچ ب کلت شوهری:*]
۳. کتلت 

یکی از تکنیک‌های طبیعی که باعث تقویت موی سر شما خواهد کرد و همچنین می‌تواند آسیب‌های ناشی از موخوره، فر شدن و ضعف‌های مو را به طور کلی برطرف سازد، استفاده از تخم شنبلیله است.

از ریزش مو تا شوره سر، تخم شنبلیله می‌تواند یک دنیای جدید را بر روی مو‌های شما باز کند. با ما همراه باشید تا با خواص دانه شنبلیله برای مو آشنا شویم.
دانه شنبلیله چیست؟
هرگز اسم دانه شنبلیله را شنیده اید؟ نگران نباشید، شما تنها نیستید.
ادامه مطلب
خداحافظی با موخوره با این  روش‌های خانگی؛ فقط کافی است سری به آشپزخانه خود بزنید تا زیباتر شوید؛  البته مجله دلتا هم شما را همراهی می‌کند.

موخوره هم یک بیماری است؛ که نشان  می‌دهد حال موهای شما بد است و نیاز به درمان دارند؛ البته با روش‌های  خانگی و کمک گرفتن از طب سنتی این بیماری تا حدودی قابل کنترل و درمان است؛  اما در کنار آن رعایت سلامت و بهداشت فردی به خصوص در بیماری‌ها و مسائل مربوط به مو بسیار مهم است؛ این بار مجله دلتا به زیبایی
لبخند رضایت مشتریان 
صابون 14 گیاه : محصول ضد موخوره، ضد شوره سر، ضد شپش. لبخند رضایت مشتریان ما ناشی از خوب بودن، کیفیت محصول و اثربخشی خوب صابون 14 گیاه دکتر خوش رج است. این محصول مجموعه ای از عصاره های گیاهی است. بقولی این صابون با عصاره های ناب گیاهان اکسیر رویش موها است. با این محصول ویژه می توانید با یک تیر چند نشان را به هدف بزنید.یک ضد موخوره قوی در خانه داشته باشید، با یک محصول ارگانیک ساقه و پیاز مو را تقویت نمایید. شوره سر و نیز شپش
یکی از نشانه های موخوره، چند شاخه ای شدن موها و شکسته شدن نوک موها می باشد، یکی از دلایل بلند نشدن مو می تواند دلیل بر وجود مو خوره باشد.
برای اینکه دچار این موارد نشوید هر ۳ ماه یکبار چند سانتی متر نوک موهایتان را کوتاه کنید،همین مقدار برای پاک شدن مو از موخوره کافی است.
در زیر آموزشگاه آرایشگری الماس نشان مواردی را پیشنهاد می کند، تا اگر دچار موخوره شده اید با آن مقابله کنید و آن را از بین ببرید:
۱- تغذیه سالم
کمبود ویتامین ها و پروتئین در بدن
گلیس
مراقبت از مو و بهداشت مو یکی از مهم ترین و اصلی ترین بخشهای زندگی هر فردی است. مشکلاتی مانند ریزش مو، عدم رشد سریع مو، موخوره، شوره سر و غیره همواره مسائلی است که دامن گیر بسیاری از افراد می شود.دلایلی که ممکن است افراد با مشکلات مو مواجح شوند بسیار است اما استرس و اضطراب، آب و هوا و تغذیه ی نامناسب، عوامل ارثی و غیره می تواند از دلایل عمده ی آنها باشد.حال انتخاب یک شامپوی مناسب، با کیفیت با برند خوب می تواند مشکل گشا باشد.گلیس  GLISS از جمل

خرید کرم مو ضد موخره گلیس مدل Oil Nutritive
اگر دارای موهای آسیب دیده و افسرده هستید یا موهایی مات و کدر دارید نگران نباشید بهترین درمان استفاده از کرم مو ضد موخره گلیس 50ml مدل Oil Nutritive از سری محصولات Hair Repair شواکرتزکف می باشد. این روغن به دلیل داشتن ترکیبی از 8 روغن مفید موخوره های موهای بلند را تا 90 درصد درمان کرده و شادابی را به موهایتان هدیه خواهد داد. کراتین موجود در این کرم پروتئین کامل موهای شما را فراهم خواهد آورد
یکی از جدید ترین رو ش ها برای درمان موخوره، تقویت و پرپشت شدن موها، تزریق بوتاکس مو می باشد.
شاید بپرسید بوتاکس مو چیست؟ بهترین مرکز بوتاکس مو در تهران کجاست؟ قیمت بوتاکس مو چقدر است؟
برای کسب اطلاعات مفید در این زمینه پیشنهاد می کنم مقاله "بوتاکس مو چیست | مرکز بوتاکس مو در تهران | قیمت بوتاکس مو" را مطالعه نمایید و یا با مشاورین مرکز زیبایی آوا بیوتی تماس بگیرید.88502120-021
 زن، سرم را روی یک‌پاش گذاشته، خم شده و انگشت‌هاش را لای موهام یله داده به جست‌وجو. کف دستش هنوز عطر زردچوبه‌ی دیشب را می‌دهد که سخاوت‌مندانه، مشت کرده‌ و ریخته‌بود روی میگوها. منِ قدردانِ بودن‌اش، خوش‌خوشک و لرزان در آینه‌ی پشت شانه‌ام، چشم‌ها را خمار کرده‌ام و خط‌ِ پلک تازه‌ای را تمرین می‌کنم. مطابق دستورالعمل: از انحنای بیرون به سمت برگی چشم. زن میان شخم‌زدن‌هاش، به زخمه‌ی صورتیِ زیر موهام که می‌رسد پوسته‌ی نازک ملتهب‌ام ر
یک هفته تمام وقت داشتم که کارهای خیاطیم رو انجام بدم ولی این کاررو نکردم و سپردم به جمعه و شنبه که تو اونام گند زدم... 
اون از دیروز که همش بیرون بودم و مهمون داشتیم، اینم از امروز... صبح خواهری اومد دنبالم و رفتیم دنبال آرایشگاه که یه جای ارزون و خوب پیدا کردیم. موهای دختر خواهرمو که کوتاه کرد منم جلو رفتم واسه موخوره ای که چند وقت بود درگیرش بودم. بعد از این که کوتاه کرد وحشت کردم، از وسط کمر رسیده بود به نزدیک شونه هام... کلی غصه خوردم :( ازش پرسی
روغن آرگان به طلای مایع معروف است. میوه این روغن شگفت انگیز فقط در سرزمین مراکش قابل پرورش است. درخت این میوه ارتفاع  حدود ۸ متر و عمر  حدود 150 سال دارد و در ۳۰ سالگی میوه می‌دهد.  این روغن دارای مقدار زیادی ویتامین آ، امگا ۶ و ۹، اسید چرب، ویتامین سی، ویتامین ای بالا  و آنتی اکسیدان است.
در این مقاله قصد داریم که خواص این روغن را به صورت اجمالی برای بدن معرفی کنیم

با ما همراه باشید:
برای مو
رطوبت رسانی مو
درخشان کردن مو
ضد وز و موخوره 
برای
خواص حنا و تقویت مو
>> خواص حنا و تقویت مو
تقویت مو سبب پرپشت شدن آن می شود و اکثر عوارض ایجاد شده مانند شوره، موخوره و خشکی مو را هم می تواند از بین ببرد. از گذشته تا کنون طب سنتی در کنار انسان بوده است تا بتواند بدون ایجاد عوارض سلامتی انسان را به او برگرداند.     از مواد گیاهی مختلفی نیز برای تقویت مو استفاده می شد که حنا یکی از مطرح ترین آن ها بوده است. بررسی خواص حنا و تجربه ای که در این موارد وجود دارد نشان می دهد که این گیاه دارای ترکیبات
خواص حنا برای مو بسیار است و در کشور های جنوبی آسیا طرفداران بسیاری دارد. اکثرا از حنا برای رنگ کردن مو استفاده می شود و رنگ آن قهوه‌ای مایل به قرمز برای موهای مشکی است. سال های زیادی است که حنا از محبوب ترین گیاهان در هند است. اگر فکر می‌کنید حنا فقط برای رنگ کردن مو کاربرد دارد، باید طرز فکرتان را عوض کنید. از حنا استفاده‌های زیادی می شود که هر کدام از آن‌ها، پوست سر را سالم و موی شما را قوی تر میکند و همچنین برای سلامت عمومی بدن تان بسیار مف
خواص گزنه برای مو

گزنه یکی از گیاهانی است که خواص زیادی دارد، یکی از این خواص اهمیت مصرف آن ها برای موهاست که در ادامه به مهمترین خواص گزنه اشاره میشود .
چند مورد از مزایای گزنه را برای شما بازگو می کنیم:
ضد ریزش مو، درخشان کننده مو و عامل رشد مجدد مو ها
درمان خشکی مو، موخوره، شوره سر و کاهش خارش پوست سر
درمان پوست های چرب، اکنه، جوش و اگزما
مناسب برای درمان کم خونی، افزایش گلبول های قرمز و انعقاد خون
افزایش شیردهی در زنان
مناسب برای قائدگی،
خبرگزاری ایسنا: در صورتی که موهایتان ضعیف، خشک و دچار شکستگی و موخوره شده است، وقت آن رسیده تا آن‌ها را تقویت کنید.
برای داشتن موهایی سالم، درخشنده و قوی کافی است تا چند نکته ساده را رعایت کنید.
در این مقاله چهار دستورالعمل ساده آورده شده است که در تقویت موهایتان به شما کمک می‌کند:
ادامه مطلب
می دونید احساسات زنان در موهایشان است. زنی که موهای بلندش را پهن می کند روی شانه ها، یا حلقه مویی را دور انگشتانش می پیچاند و باز می کند. یا موی بلندش را پشت گوش می زند، طوری که دوباره رها شود و او دوباره این کار را تکرار کند، عاشق است، عاشق زندگی. دلش شاد است و زندگی دارد به روالی که می خواهد می چرخد. امید دارد و اگر ندارد نور امید را می بیند. 
اما وای به روزی که حالش پریشان شود و هر چه صبر کند، تلاش کند اوضاع به سامان نگردد. دست به قیچی این آلت قت
بهبود رشد مو با آب برنج 

آب برنج برای کاهش مو خوره
برای جلوگیری از ایجاد موخوره، نیاز به پروتئین دارید که آب برنج به مقدار زیادی پروتئین دارد. علل اولیه مو خوره، نگهداری نامناسب و آلودگی است که منجر به نابودی کلی سلامت مو می شود. اسید های آمینه موجود در آب برنج نیز به شما کمک می کنند و این آسیب را ترمیم خواهند کرد.
به مدت 15 تا 20 دقیقه موهای تان را با آب برنج خیس کنید و سپس بشویید، این کار به تدریج باعث بهبود وضعیت موهای تان خواهد شد.
 شستشوی
آووکادو یا گلابی تمساح یا خوجدیس نام درخت و میوهٔ آن درخت است. این درخت در مناطق گرم و استوایی می‌روید و میوه‌ای سبز رنگ و قرمز رنگ با هسته‌ای درشت دارد.
آووکادو (پرسی آمریکانا) درختی است که میوهٔ آن در گونهٔ گیاهان گل‌دار طبقه‌بندی می‌شود. این گیاه بومی امریکای مرکزی و مکزیک است و تا ۲۰ متر رشد می‌کند و رشد خیلی سریعی دارد.این گیاه همیشه برگ‌های سبز دارد که طول آن‌ها به ۱۲ تا ۱۵ سانتی‌متر می‌رسد. گل‌های آن نامشخص (ناپیدا) و به رنگ ز
خواص عسل معجزه ای برای سلامتی بدن
مصرف عسل باکتری هایی را که آکنه ایجاد می کند، از بین می برد. با استفاده از عسل به صورت موضعی می توان زخم های دیابتی را درمان کرد.سلول های مرده پوست را از بین می برد و باعث نرمی آن می شود، خط های ایجاد شده روی صورت را کاهش می دهد و خشکی آرنج و پاشنه پا را برطرف می کند. نرم کننده حاوی عسل، از ایجاد موخوره جلوگیری می کند و باعث براقی مو می شود.روند سوخت و ساز را تسریع می بخشد و باعث کاهش وزن می شود.
مصرف آن با سیر خا
وازلین یک پماد ارزان قیمت اما با ارزش است که به شما در داشتن چهره ای زیبا و سالم کمک می‌کند.
خواص وازلین
وازلین نام تجاری برای یک چربی معدنی به اسم ژله پترولیوم است که به عنوان مرطوب کننده برای نواحی مختلف پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. وازلین از تصفیه روغن های نفتی به دست می‌آید. ماده ای بسیار غلیظ و سفید رنگ است. به خوبی روی سطح پوست پخش می‌شود. حدود ۱۴۰ سال است که استفاده از وازلین رونق دارد و به عنوان پماد (بالم) برای تقویت پوست به کار می
سلام دوستان عزیز
من یه خانم 27 ساله متاهلم. لیسانس دارم و شاغلم. البته نیمه وقت،اهل باشگاه، مطالعه و استخر رفتن هستم. خودم حس میکنم معمولی هستم. عشوه و ادا ... ندارم. مانتوی هستم ولی خیلی محرم و نامحرم و مسائل اخلاقی رو رعایت میکنم. جیغ جیغو نیستم . مثلا واسه یه زخم انگشت جیغ بزنم، گریه کنم. 
میخوام بدونم آدم با کلاس یعنی چی؟، وقتی میگین فلانی با کلاسه یعنی چی؟، چه رفتاری دارن که میشن با کلاس؟، من دوست دارم با کلاس باشم نه معمولی!!! در مورد خودم بخو
گیر کرده بودم رو چند تا سطر از مقاله و هی برمی‌گشتم از اول می‌خوندم. از یه طرف این سوال که من چه جوری می‌خوام تا ۱۰ تیر این مقاله رو پیاده‌سازی کنم فکرم رو درگیر کرده بود، از یه طرف این که پروژه‌ی اون یکی درس هم باید تا ۱۰ تیر آماده بشه و از طرف دیگه هم یه موضوعی اعصابم رو خرد کرده بود و داشتم تلاش می‌کردم نادیده بگیرمش.
لپ‌تاپم داشت جون می‌کند که متلب روش نصب بشه و یه کم هم نگران این بودم که اگه نصب نشه چی کار کنم؟ که یهو صدای پا اومد و احساس
ما معتقدیم که سلامت و زیبایی مو تأثیر زیادی در زیبایی ظاهری ما دارد. ، پوست و ناخن ویتامین‌های Soft gel با روغن آرگان، باکتری قوی بیوتین برای مراقبت از مو و پوست و ناخن، ویتامین C برای تولید کلاژن و ویتامین E برای کمک به پوست پررنگ پوست، اسید هیالورونیک. آن‌ها حاوی توازن مناسب مواد مغذی برای کمک به مراقبت از موهای شاداب، ناخن های شاداب و پوست سالم هستند.
مو را چند بار در هفته شستشو دهید بخصوص افرادی که موهای چرب دارند اگر تند عمل شستشو را انجا
۱- روغن نارگیلروغن نارگیل برای از بین بردن ترک‌های پوستی و کاهش خشکی آن بسیار مفید است. از این روغن برای برطرف کردن پینه‌های دست‌ها، آرنج، کف پا و قوزک بهره بگیرید. خاصیت دیگر این روغن در کاهش اثرات آفتاب سوختگی است. اگر به دنبال یک مرطوب کننده‌ی طبیعی می‌گردید روغن نارگیل بهترین گزینه است. از روغن نارگیل برای درمان وزی و موخوره نیز استفاده می‌شود. بااینکه برای رفع خشکی مو روش‌های بسیاری وجود دارد اما استفاده از روغن نارگیل یکی از بهتری
ماسک مو با آبکشی کلاژن و روغن آرگان آموس وان
ضدوز و نرم کننده مو
شماره پروانه سیب سلامت : 56/20693 قیمت:89500 تومان
*درباره محصول- روغن آرگان موجود در این محصول مزایای زیادی بر روی موها دارد. این روغن می‌تواند به‌عنوان یک مرطوب‌کننده و آب‌رسان قوی برای موها عمل کند و باعث رفع خشکی و شکنندگی موها شود. این محصول می‌تواند باعث قوی شدن موهای نازک شود و موهای شکننده و خشک را درمان کند. این ماسک برخی از آسیب‌های واردشده به مو از طریق رنگ، دکلره و…را که
کداممان بیشتر مقصر بودیم؟ من که موقع شانه کردن موها جیغ و داد می کردم ( و میکنم ) و اجازه نمی‌دادم مامان موهایم را شانه کند؟ یا مامان که به جای آرام شانه کردن، راه حل را در کوتاه کردن دائمی موهایم می دید؟ نتیجه یک چیز بود. موهای قارچی و مصری در تمام دوران کودکی. دایی‌ام می‌گفت : یه کاسه استیل بردار بذار رو سرش زیرشو قیچی کن. مصری دیگه چه صیغه ایه. به نظر من هم منطقی می آمد. 
بعد انگار عادت کردم. خودم داوطلب می‌شدم برای آرایشگاه رفتن. هربار یک بها
از بهترین نعمت های خداوند باید به موهایی شاداب و بلند اشاره کرد. موهای بلند را نمی توان با هیچ جواهری مقایسه کرد. در حقیقت موهای بلند زیبایی ماندگاری است که همواره همراه افراد مو بلند است. در کنار این همه زیبایی و مزایا، موهای بلند مراقبت های خاص خودش را می طلبد. موهایی که شکننده است هیچ گونه زیبایی ندارد. راهکارهای مراقبت از موهاهرگز موهای خود را هر روز نشویید. چرا که شستشوی روزانه مو موجب از بین رفتن چربی مو می شود. چربی مو، سبب نرمی و درخشا
تقویت مو موهای بلند
>> تقویت مو موهای بلند
تقویت موهای بلند یا موهایی که قصد دارید به رشد آن ها کمک کنید تا بلند شوند، به کمک ماسک های مختلف صورت می گیرد. مواد مغذی که به رشد موها کمک می کنند و در عین حال می تواند مواد مورد نیاز برای موهای بلند را فراهم کنند تا دچار آسیب نشوند در این ماسک ها و روش های تقویتی وجود دارند.       بهتر است برای این که بدانیم چگونه موهای بلند داشته باشیم این مواد را بشناسیم و از آن ها به طور کامل بهره ببریم. علاوه بر
آرایشی که با اصول صحیح صورت بگیرد و نه تنها شخص را زیبا و خوش سیرت نشان دهد بلکه طوری باشد که باعث جوان تر و شاداب تر ماندن پوست و موی او نیز می شود، از چین و چروک هایی که در سنین بالاتر و به مرور در انسان پدید می آید جلوگیری کند، در سلامتی جسم و روان او نیز اثر مستقیمی بگذارد و باعث شود تا فرد از دیدن خود نیز لذت ببرد.

همچنین دوستان و آشنایان در ارتباط با او و از وجود او لذت بیشتری ببرند. ولی برعکس، اگر ما به استف
۴ – برس گرد وسیع، برای صاف کردن موها

در صورتی دوست دارید موهایتان شرایط‌دار شود یا این که در پی ساخت موهای موج‌دار می باشید، این برس برایتان مطلوب میباشد، اما چنین برسی برای صاف کردن موهای خیلی فر یا این که موهای کوتاه هم خیلی به عمل می آید.

۵ – برس دندانه چوبی، برای موهای فر

در شرایطی که موهایی فر دارید پیشنهاد می کنیم برسی با دندانه‌های چوبی تهیه و تنظیم نمایید، چون چنین برسی از طرفی فشار کمتری به موهای
بد وجود ندارد چندین نکته برای تقویت و داشتن موهای قشنگ بدانید
داشتن موهای قشنگ با این متاعموی علاوه بر زیبایی بخشیدن بها بیولوژیکی دیگری نیز داراست. موی راز را گرم نگه می‌دارد و به تهیه و تنظیم دمای تن نیز یاری می نماید. موی مانند ناخن بخشی از پوست را تشکیل میدهد و طولانی تر از پروتئین درست شده میباشد در این مکان به بعضی نکات برای تقویت و داشتن موهای خوشگل اشاره می‌کنیم:
در شرایطی که میخواهید موهایتان پر‌نور خیس ب
روشهای برای مقابله با آفتاب سوختگی چیست
بسیاری از داروهای خانگی به شما کمک می کند مشکلات ناشی از آفتاب سوختگی را به سرعت کاهش دهید. در شب های زیبای تابستان، عواقب در معرض خورشید بودن تازه خود را نشان می دهد؛ پوستی سوخته، قرمز و دردناک. این عوارض وقتی بیشتر خود را نشان می دهد که در طول روز از کرم ضدآفتاب دارای SPF بالا هم استفاده نکرده باشید. شاید در طول روز همه چیز عادی به نظر برسد اما در شب عوارض آفتاب سوختگی خود را نشان می دهد؛ پوست قرمز، گرم و
۶-به موهای خویش رایحه بزنید.
بهترین شامپو برای ریزش موپیشین از به کار گیری از ژل گیسو راز، رایحه گزینه عشق ی خویش را با آن ادغام فرمائید. در اینصورت موهای شما علاوه بر ظواهر قشنگ بوی بسیار مطلوبی نیز خواهند داشت.۷-استعمال از روغن های ضروریشامپوی عادی خویش از روش ادغام کردن با چندین قطره روغن ضروری، تبدیل به شامپوی گیاهی نمایید. بدین مراد شامپوی خویش را با حدود ۲۰ قطره اسانس اسطوخودوس ترکیب نمائید و از نتیجه ها شگفت انگیز آن لذت ببرید.
۸-معالج
فواید عسل و بالنگ
خواص عسل
مصرف ناشتا یک لیوان آب ولرم با عسل و آب لیمو، بدن را پاک سازی می کند. مصرف عسل باکتری هایی را که آکنه
ایجاد می کند، از بین می برد. با استفاده از عسل به صورت موضعی می توان
زخم های دیابتی را درمان کرد.سلول های مرده پوست را از بین می برد و باعث
نرمی آن می شود، خط های ایجاد شده روی صورت را کاهش می دهد و خشکی آرنج و
پاشنه پا را برطرف می کند. نرم کننده حاوی عسل، از ایجاد موخوره جلوگیری می
کند و باعث براقی مو می شود.روند سوخت و
ماساژ سر می‌تواند یکی از روش های موثر برای افزایش رشد مو و جلوگیری از ریزش مو باشد.
آیا تا به حال سرتان را ماساژ داده‌اید؟ اگر این کار را انجام داده باشید، حتما می‌دانید چقدر آرامش‌بخش است. بعضی از پژوهشگران ادعا می‌کنند ماساژ علاوه بر کاهش استرس و تنش، می‌تواند رشد موها را نیز تقویت کند. فایده ماساژ سر برای رشد مو مواقعیت است یا افسانه؟ در این مطلب مجله دلتا، به شواهد علمی در مورد اثر ماساژ برای رشد مو نگاه دقیق‌تری می‌اندازیم. علاوه بر
مراقبت از موهای دکلره و رنگ شده
>> مراقبت از موهای دکلره و رنگ شده
مراقبت از مو و تقویت موهایی که دکلره شده اند به علت حساس بودن این موها اهمیت بالایی دارد. رنگ ها اکثراً از مواد شیمیایی تولید شده اند و قبل از این که رنگ کردن انجام شود برای کیفیت بهتر رنگ بر روی مو، از دکلره جهت بی رنگ کردن آن استفاده می شود.     این ماده به مو آسیب می رساند و در اکثر اوقات موها را وز و خشک می کند. اگر این کار به درستی صورت نگیرد، حتی ممکن است سبب سوختن و آسیب جد
نام : شیرین بیان

رفع ترشی معده و مفید جهت زخم اثنی عشر و معده ضد عفونی مجاری تنفسی و گلو درد ، رفع تشنگی ضد غلظت خون ، آرام بخش

توضیحات :
یشیرین‌بیان (Glycyrrhiza glabra)، که به فارسی مَهْک گفته می‌شود، گیاهی خودرو از تیرهٔ سبزی‌آساها، بومی جنوب اروپا، شمال آفریقا و نواحی معتدل آسیا ست. در اکثر نقاط ایران خصوصاً در شهرستان خاتم مروست و نواحی شرقی و شمال شرقی و همچنین آذربایجان و شهرستان اقلید به فراوانی می‌روید. برگهای آن مرکب است و از ۴ تا ۷ زوج ب
شماره پروانه سیب سلامت: 35/11659از نظر طب سنتی روغن فندق طبیعت گرم و خشک دارد. از این روغن مفید در ایران باستان سرمه تهیه می کردند و بر این باور بودند که بهترین تقویت کننده برای بینایی چشم می باشد. با الهام از روش های قدیمی طب سنتی ایران روغن فندق با روش کلدپرس و عاری از هر گونه افزودنی و یا نگهدارنده های شیمیایی تهییه شده است.میوه فندق غنی از روغن است. 60 تا 70 درصد فندق از روغن تشکیل شده است. این روغن دارای انواع ویتامین مانند ویتامین A، E و ویتامین‌
ریزش مو و طاسی سر یکی از  معضلات امروزه زندگی بشری به شمار می رود و موجب به وجود آمدن مشکلات زیادی  از جمله تضعیف روحیه فرد، افسردگی، نداشتن اعتمادبه‌نفس و ... می‌شود.
لازم به توضیح است که عوامل متعددی در این زمینه وجود دارد که می توان  به عدم رعایت بهداشت فردی، عوامل ارثی، استفاده از صابون های معمولی و  غیرمرتبط با مو و انواع شامپوهای غیراستاندارد خارجی که سازگاری با موها را  نداشته، گاهی عاملی برای ریزش مو به حساب می آیند در حالیکه صابون
ریزش مو و طاسی سر یکی از  معضلات امروزه زندگی بشری به شمار می رود و موجب به وجود آمدن مشکلات زیادی  از جمله تضعیف روحیه فرد، افسردگی، نداشتن اعتمادبه‌نفس و ... می‌شود.
لازم به توضیح است که عوامل متعددی در این زمینه وجود دارد که می توان  به عدم رعایت بهداشت فردی، عوامل ارثی، استفاده از صابون های معمولی و  غیرمرتبط با مو و انواع شامپوهای غیراستاندارد خارجی که سازگاری با موها را  نداشته، گاهی عاملی برای ریزش مو به حساب می آیند در حالیکه صابون
مراقبت و زیبایی مو
آیا تا به حال به این مساله فکر کرده اید که خانم های حاضر در تبلیغات مربوط به مو، چگونه موهایی به این شدت جذاب و درخشان دارند؟ در طول سالیان دراز متخصص پوست و مو و از طرف دیگر بیوتی بلاگرها و نویسندگان مجلات زیبایی و آرایش به نکاتی در مورد داشتن موهایی سالم و زیبا رسیده اند،
 در ادامه به تعدادی از بهترین، کاربردی ترین و عملی ترین این نکات برای مراقبت از مو و داشتن موهایی درخشن، زیبا و سالم خواهیم پرداخت: از محصولاتی که باید
ویتامین E برای پرهیز از ریزش گیسو یکی‌از مزیت‌های ویتامین‌ E بهبود پرورش و بسط مویرگ‌ها و عروق خونی میباشد. این همت باعث ارتقا جریان خون به ریشه موها می‏ شود، به همین خیال و خاطر می‌قدرت اظهار‌کرد این ویتامین به پرورش موها امداد کرده و پرورش آنان‌را در اکثری از اشخاص تسریع می‏ بخشد. علاوه بر این نشان داده گردیده که مصرف مقادیر اضافه ویتامین E در رژیم غذایی می تواند از موخوره و یکسری شاخه شدن انتهای موها پیشگیری
فروش عمده روغن فندق،قیمت روغن فندق

شماره پروانه سیب سلامت: 35/11659از نظر طب سنتی روغن فندق طبیعت گرم و خشک دارد. از این روغن مفید در ایران باستان سرمه تهیه می کردند و بر این باور بودند که بهترین تقویت کننده برای بینایی چشم می باشد. با الهام از روش های قدیمی طب سنتی ایران روغن فندق با روش کلدپرس و عاری از هر گونه افزودنی و یا نگهدارنده های شیمیایی تهییه شده است.میوه فندق غنی از روغن است. 60 تا 70 درصد فندق از روغن تشکیل شده است. این روغن دارای انواع و

شماره پروانه سیب سلامت: 35/11659از نظر طب سنتی روغن فندق طبیعت گرم و خشک دارد. از این روغن مفید در ایران باستان سرمه تهیه می کردند و بر این باور بودند که بهترین تقویت کننده برای بینایی چشم می باشد. با الهام از روش های قدیمی طب سنتی ایران روغن فندق با روش کلدپرس و عاری از هر گونه افزودنی و یا نگهدارنده های شیمیایی تهییه شده است.میوه فندق غنی از روغن است. 60 تا 70 درصد فندق از روغن تشکیل شده است. این روغن دارای انواع و

ماسک مو با آبکشی کلاژن و روغن آرگان آموس وان
ضدوز و نرم کننده مو
شماره پروانه سیب سلامت : 56/20693 قیمت:89500 تومان
*درباره محصول- روغن آرگان موجود در این محصول مزایای زیادی بر روی موها دارد. این روغن می‌تواند به‌عنوان یک مرطوب‌کننده و آب‌رسان قوی برای موها عمل کند و باعث رفع خشکی و شکنندگی موها شود. این محصول می‌تواند باعث قوی شدن موهای نازک شود و موهای شکننده و خشک را درمان کند. این ماسک برخی از آسیب‌های واردشده به مو از طریق رنگ، دکلره و…را که
مدل مو های زیبای دخترانه رزگلد را آورده ایم، مدل مو هایی بـه رمگ رزگلد کـه یکی از پرطرفدارترین رنگ های این چند ساله اسـت. در بین دیدن این مدل های زیبا نکاتی راجع بـه کوتاه کردن مو و نگه داری از موها را نیز ب شـما می آموزیم، دانستن این نکات اهمیت زیادی در ایجاد زیبایی ظاهری دارد، زیرا کـه مدل مو و رنگ مو تاثیر خیلی زیادی در چهره انسان دارند، در ادامه همراه با چفچفک باشید.
این مطلب رو بخونید: مدل مو و آرایش سلبریتی ها در گلدن گلوب ۲۰۱۸
داشتن مو ه
روغن آرگان و تمامی خاصیت های مفید روغن آرگان روغن آرگان
همه ما میدانیم که زیبایی و نشاط ظاهری تاثیر مستقیمی در ایجاد و حفظ روابط ما دارد پس اگر به دنبال ظاهری جوان تر و شاداب تر هستید روغن آرگان را بشناسید و مورد استفاده قرار دهید.
روغن آرگان را میتوان روغن جوان کننده دانست .
 این روغن با خواص فوق العاده خود مصارف گوناگونی دارد روغن آرگان از هسته میوه درختی با همین نام که بومی کشور مراکش می‌باشد تهیه می‌گردد و این خود مزید و علت گران بودن
همه ما میدانیم که زیبایی و نشاط ظاهری تاثیر مستقیمی در ایجاد و حفظ روابط ما دارد پس اگر به دنبال ظاهری جوان تر و شاداب تر هستید روغن آرگان را بشناسید و مورد استفاده قرار دهید.
 این روغن با خواص فوق العاده خود مصارف گوناگونی دارد روغن آرگان از هسته میوه درختی با همین نام که بومی کشور مراکش می‌باشد تهیه می‌گردد و این خود مزید و علت گران بودن
توضیحاتی در مورد قرص اکوفان
شرکت سازنده بایول-بایورگا به لاتین Bailleul Biorga کشور فرانسه قرص اکوفان محصولی شناخته شده برای درمان ریزش مو که با داشتن کراتین به عنوان محرکی برای رشد مو و ناخن نیز عمل می کند.
پروتئین و ویتامین های موجود در قرص اکوفان
قرص
اکوفان که در ترکیبات خود پروتئین و انواع مخلتف ویتامین های B8, B6, B5 و
PP و همچنین املاح زینک و منیزم را دارا می باشد به جلوگیری از ریزش موها
کمک کرده و با افزایش ساخت کراتین محرک بسیار خوبی برای رشد نا
همه ما میدانیم که زیبایی و نشاط ظاهری تاثیر مستقیمی در ایجاد و حفظ روابط ما دارد پس اگر به دنبال ظاهری جوان تر و شاداب تر هستید روغن آرگان را بشناسید و مورد استفاده قرار دهید.روغن آرگان را میتوان روغن جوان کننده دانست .

نکات قابل توجه قبل از خرید شامپو ضدریزش
3 چیز که قبل از خرید شامپوی جلوگیری از ریزش مو باید بدانید :
- اگر شامپویی دارید که موثر است آن را عوض نکنید. به دنبال محصولاتی باشید که دارای بازخورد مثبت زیادی هستند. بیشتر شامپو هایی که ادعا می کنند ریزش مو را متوقف کنند و باعث رشد موهای جدید می شوند، روغن مار دارند.
- کتوکونازول پادشاه است. در نظر داشته باشید هر شامپوی جلوگیری از ریزش مو که حاوی این ماده نباشد مناسب نیست. 
- از شامپویی استفاده کنید که
ساعت ۷ صبح بود و من حتی قبل از آلارم گوشیم بیدار بودم، اما اصلا دلم نمی‌خواست بلندشم برم مدرسه. داشتم فکر می‌کردم یه زنگ بزنم و بگم سرماخوردم و کل بدنم درد می‌کنه و این هفته نرم. بعد دیدم هفته‌ی دیگه هم سه‌شنبه تعطیله و این‌جوری دیگه خیلی بهم خوش می‌گذره! (توضیح این که فقط سه‌شنبه‌ها میرم مدرسه)
مشغول بحث و جدل با خودم بودم و در نهایت وقتی خواستم از جام بلند شم و کمردرد مانع شد، فکر کردم یه ساعت دیرتر برم. تا اون موقع بدن دردم هم بهتر میشه ح
آموزش کامل و دقیق رنگ کردن مو در خانه :
رنگ کردن موها سبب زیباتر شدن چهره می شود از این رو بسیاری از خانم ها برای اینکه در چهره خود تغییر ایجاد نمایند و چهره خود را زیباتر از قبل کنند به رنگ کردن موهای خود می پردازند. رنگ مو باعث افزایش جذابیت چهره می شود. در این روزها که حسابی هزینه زندگی بالا رفته است بسیاری از خانم ها به جای رفتن به آرایشگاه برای رنگ نمودن موهای خود ، در خانه اقدام به این کار می کنند .وسایل مورد نیاز برای رنگ کردن مو در خانه :رن
روغن آرگان فقط برای زیبایی و سلامت پوست و مو نیست، بلکه خواص بسیاری دارد.
روغن آرگان از میوه درخت آرگان مراکشی (Argania spinosa) به دست می‎آید که بسیار مغذی است. درون آن دانه‌ای است که روغن از آن تولید می‎شود.
به گزارش مجله دلتا؛ بومیان جنگل آرگان مراکش، دانه‌های آرگان را برای استخراج روغن گران‌بهای آن فشرده کرده و به‌عنوان یک مکمل غذایی برای بهبود زخم و تغذیه پوست و مو استفاده می‌کردند. چیزی که این روغن را سودمند می‌سازد، این است که سرشار از و
سرکه سیب عضو ثابت اکثر نسخه‌های درمانی طب سنتی شده و به یقین فواید و خواص آن بسیار زیاد است.
سرکه سیب خواص درمانی بسیاری دارد که در این مطلب به آن می‌پردازیم.
خواص سرکه سیب
به گزارش مجله دلتا؛ سرکه سیب علاوه‌بر خواص درمانی و دارویی، برای گندزدایی منزل و لکه‌بَری هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. ما در این مطلب فقط از خواص دارویی آن نام می‌بریم.
خاصیت ضد دل‌درد (دل‎دردهای ناشی از عفونت دستگاه گوارش) دارد.
تسکین‌دهندۀ دردهای عضلانی بعد از ورز
مو های شما هم پیر و مریض می‌شوند؟ شاید وقت آن رسیده است که به زیبایی خود بیشتر اهمیت دهید؛ درباره بوتاکس مو چه می‌دانید؟ با ما همراه باشید.
بوتاکس همیشه طرفداران خاص خودش را دارد؛ قطعا برای شما هم پیش آمده است که از لک و پیس وچین و چروک پوست صورت خود خسته شده باشید و بخواهید راه های زیبایی دیگری از جمله بوتاکس را امتحان کنید؛ اما تمام زیبایی ها فقط به پوست صورت شما ختم نمی‌شوند؛ قطعا زیبایی موی سر شما هم به اندازه پوست صورت مهم است؛ چرا بو
این نمک بویی متمایز دارد بنابراین، نباید توقع مصرف محصولی با طعم و بوی نمک سفید را داشته باشید.
نمک سیاه با نام‎های مختلفی از جمله کالا نمک (KALA NAMAK)، نمک هندی و نمک هیمالیا شناخته می‌شود.
به گزارش مجله دلتا؛ این نمک یکی از مواد پرطرفدار و مورد استفادۀ افراد، به‌ویژه گیاه‌خواران است که در بیشتر دستورات غذایی افراد گیاهخوار دیده می‌شود.
برخلاف نام این نمک (نمک سیاه) رنگ پودر این محصول صورتی – خاکستری است اما سنگ‌های درشت این نمک رنگ خاکستری
در این مقاله اختصاصی ، قصد داریم شما را با بهترین و مرغوب ترین محصولات نلی آشنا کنیم. قبل از آن قصد داریم شما را با برند نلی ، آشنا کنیم. این برند محبوب اسپانیایی در سال 1951 در شهر والنسیا تاسیس شد. این کمپانی تخصص خاصی در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی با کیفیت و مرغوب دارد. معروف ترین محصول نلی که در سال 1972 به تولید انبوه رسید ، اسپری مویی بود که با نام تجاری نلی وارد بازار شد که از آن اسنقبال فوق العاده ای شد و از محبوب ترین و پرفروش ترین محصول
روغن نارگیل می‌تواند به عنوان تمیز‌کنندۀ طبیعی پوست صورت، کرم مرطوب‌کننده و یک ضد‌آفتاب طبیعی عمل کرده و بیماری‌های پوستی را درمان کند.
خواص روغن نارگیل برای زیبایی و سلامتی بدن از زمان‌های گذشته شناخته شده است.
به گزارش مجله دلتا؛ روغن نارگیل گونه‌ای از چربی‌های اشباع است که از زمان‌های بسیار دور استفاده فراوانی داشته. روغن نارگیل در دمای اتاق به صورت نیمه جامد یا مایع وجود دارد و ساختار شیمیایی آن بسیار پایدار است و تا دو سال فاسد
خرید محصولات بهداشتی و آرایشی
لزوم استعمال از محصولات بهداشتی و نگهداری از پوست بر کسی پوشیده نیست . برای خانم‌ها به کار گیری از اسباب و اثاث بهداشتی در کنار اثاثیه آرایشی امری اجتناب‌ناپذیر است . خانم ها در‌حالتی که می خواهند پوست , گیسو و ناخن قشنگ و سلامت داشته باشند بایستی از در بین شایسته ترین برند تولیدها بهداشتی , اثاثیه محافظت از پوست و مو خویش را گزینش نمایند تا از پیری زودرس پیشگیری شود . از طرفی با دقت به مدل عمل و سبک معاش اکثر زم
پیتاژ مو چیست
پیتاژ مو یا خورد کردن موی سر سک تکنیک کوتاهی مو است برای کسانی که موی پر پشت سنگین دارند مناسب است. این شیوه کوتاهی برای کسانی که مو فر یا مجعد دارند مناسب نیست. در این روش مو به صورت طبقه به طبقه از بالا رو به پایین با قیچی مخصوص کوتاه می شود. تکه های زیرین مو و پشت مو از تکه های جلوی مو بلندتر می باشد.
این روش کوتاهی باعث می شود مو پرپشت و زیبا دیده شود، به خاطر کم حجم شدن مو و سبک شدن سر، در فصل گرما پیتاژ مو بیشتر استقبال می شود. بر
خواص گیاه درمنه
خواص گیاه درمنه
درمنه گیاهی از خانواده کاسنی هاست که تاکنون 400 گونه متفاوت از آن شناسایی شده است. این گیاه بیشتر بوته ای یافت می شود و برگ های معطری دارد.
بلندی بوته های گیاه درمنه از 10 تا 150 سانتیمتر در گونه های مختلف، می باشد. درمنه دارای گل هایی معطر و تلخ مزه است که غنچه های آن خاصیت دارویی دارند.
درمنه گیاه بومی آسیا است و بیشتر در مناطق کوهستانی و صحرایی به صورت خودرو رشد می کند.
در کشور ما این گیاه با نام های یوشان و ترخ در ت
سوهان عسلی
یکی از شیرینی های محبوب برای عید نوروز سوهان عسلی هست.
شیرینی
که مدل های گنجدی و بادامی و پسته ایش رو همه میشناسیم و از طعم اون همراه
صرف چای لذت بردیم. اگر شما هم دوست دارین این شیرینی رو توی منزل تهیه
کنین و از طعم خوبش حتی خیلی بهتره از مدل های بازاریش حظ ببرین فقط با
رعایت یکی دو نکته یک شیرینی عالی و بی نقص خواهیم داشت.
سوهان عسلی
یکی از شیرینی های مخصوص مردم اصفهان است و در حال حاضر در ایام نوروز بر
سر سفره اکثر ایرانی ها وجود

روغن بادام یکی از محبوبترین و بهترین روغنهای گیاهی برای استفاده در لوازم آرایشی است و در دو نوع روغن بادام شیرین و روغن بادام تلخ وجود دارد
دو نوع درخت بادام وجود دارد یک نوع دارای گلهای صورتی بادام شیرین تولید می‌کند و نوع دیگر آن با گلهای سفید بادام تلخ دارد. مغز نوع اول حاوی روغن نافرار و امولسیون است. تا اوایل قرن بیستم از آن به صورت خوراکی در پزشکی استفاده می‌شد اما به این شرط که بادام نوع تلخ به آن اضافه نشده بود.
خواص طبی بادام شیرین
آب برنج دارای اینوسیتول، یک کربوهیدرات است که باعث ترمیم موهای آسیب دیده می شود.
آب برنج همچنین حاوی اسید آمینه است،
اسید آمینه سبب تقویت ریشه های مو، افزایش حجم مو و داشتن موهای براق و صاف می شود.
آب برنج، همان آب نشاسته‌ی حاصل از برنج پخته شده و یا برنج خیس خورده شده می باشد.
تصور بعضی افراد این است که آب برنج موها را صاف و براق می کند و به رشد سریع تر آن نیز کمک می‌کند.
قرن هاست که زنان در جنوب شرقی آسیا، چین و ژاپن از آب برنج به عنوان درمانی
روغن مار و خواص آن :
در متن زیر فواید و معایب کلی روغن مار را برایتان شرح داده ایم .
همراه ما باشید تا در این مقاله به خواص روغن مار بپردازیم.
روغن مار میتواند موها را پرپشت و از ریزش جلوگیری نماید .
روغن مار یکی از قدیمی‌ترین انواع روغن‌ها است که استفاده از آن برای درمان بیماری‌هایی مانند تسکین‌ درد مفاصل، تقویت رشد، درمان ریزش مو، افزایش رشد مژه و ابروها، بهبود سلامت پوست، تقویت سیستم ایمنی و... در طب سنتی رایج بوده است. 
روغن مار، منبع غنی
معرفی ماسک های معجزه آسا با خواص تقویتی و درمانی
جنس و حالت موهای افراد، متفاوت است و هرکسی بسته به جنس موهایش، باید برای درمان مشکلات موی سر خود اقدام کند. در این بین، شرکت‌های مختلف، تبلیغات زیادی برای محصولات شیمیایی خود انجام می‌دهند و مردم را به استفاده از آنها ترغیب می‌کنند، اما همان‌طور که می‌دانید، روش‌های طبیعی همواره بهترین گزینه هستند و کمترین عوارض جانبی را دارند.البته ماسک مو های شرکتی هم برای استفاده میتوانند گزینه خوب
 خواص روغن مار اصل :
در این مقاله قصد داریم تا خواص روغن مار را برایتان شرح دهیم .
روغن مار یکی از قدیمی‌ترین انواع روغن‌ها است که استفاده از آن برای درمان بیماری‌هایی مانند تسکین‌ درد مفاصل، تقویت رشد، درمان ریزش مو، افزایش رشد مژه و ابروها، بهبود سلامت پوست، تقویت سیستم ایمنی و... در طب سنتی رایج بوده است. 
روغن مار، منبع غنی از امگا ۳ و ایکوزاپنتانوئیک اسید است که فواید فراوانی برای سلامتی انسان دارد و می‌توان از آن، در درمان بسیاری از ب
آیا روغن مار برای پرپشتی موها خوب است ؟

روغن مار، منبع غنی از امگا ۳ و ایکوزاپنتانوئیک اسید است که فواید فراوانی برای سلامتی انسان دارد و می‌توان از آن، در درمان بسیاری از بیماری‌ها استفاده کرد.
روغن مار اصل دارا
درمان قطعی ریزش موها با روغن مار اصل :
روغن مار میتواند موها را پرپشت و از ریزش جلوگیری نماید .
روغن مار، منبع غنی از امگا ۳ و ایکوزاپنتانوئیک اسید است که فوای
آیا روغن مار برای پرپشتی موها خوب است ؟

روغن مار، منبع غنی از امگا ۳ و ایکوزاپنتانوئیک اسید است که فواید فراوانی برای سلامتی انسان دارد و می‌توان از آن، در درمان بسیاری از بیماری‌ها استفاده کرد.
روغن مار اصل دارا
آیا درباره روغن مار چیزی شنیده اید ؟

روغن مار اصل دارای فواید زیادی از جمله از بین بردن طاسی سر جلوگیری از ریزش مو و درمان درد های عضلانی مناسب می باشد .
روغن مار یکی از قدیمی‌ترین انواع روغن‌ها است که استفاده از آن برای درمان بیماری‌هایی مانند تسکین‌ درد مفاصل، تقویت رشد، درمان ریزش مو، افزایش رشد مژه و ابروها، بهبود سلامت پوست، تقویت سیستم ایمنی و... در طب سنتی رایج بوده است. روغن مار، منبع غنی از امگا ۳ و ایکوزاپنتانوئیک اسید است که فوای
 در این مقاله قصد داریم تا خواص روغن مار اصل را برایتان بیان کنیم .
روغن مار :
روغن مار  یکی از قدیمی‌ترین انواع روغن‌ها است که استفاده از آن برای درمان بیماری‌هایی مانند تسکین‌ درد مفاصل، تقویت رشد، درمان ریزش مو، افزایش رشد مژه و ابروها، بهبود سلامت پوست، تقویت سیستم ایمنی و... در طب سنتی رایج بوده است. روغن مار، منبع غنی از امگا ۳ و ایکوزاپنتانوئیک اسید است که فواید فراوانی برای سلامتی انسان دارد و می‌توان از آن، در درمان بسیاری از بیما
آیا روغن مار برای درد های مفضلی خوب است ؟
با ما همراه باشید تا شما را با خواص روغن مار اصل اشنا نماییم .
روغن مار، منبع غنی از امگا ۳ و ایکوزاپنتانوئیک اسید است که فواید فراوانی برای سلامتی انسان دارد و می‌توان از آن

روغن مار اصل دارای فواید زیادی از جمله از بین بردن طاسی سر جلوگیری از ریزش مو و درمان درد های عضلانی مناسب می باشد .
روغن مار یکی از قدیمی‌ترین انواع روغن‌ها است که استفاده از آن برای درمان بیماری‌هایی مانند تسکین‌ درد مفاصل، تقویت رشد، درمان ریزش مو، افزایش رشد مژه و ابروها، بهبود سلامت پوست، تقویت سیستم ایمنی و... در طب سنتی رایج بوده است. روغن مار، منبع غنی از امگا ۳ و ایکوزاپنتانوئیک اسید است که فوای
چه گونه موهای چرب را تشخیص دهیم؟
موهای چرب ظواهر مشخصی دارا‌هستند: درخشان، چسبناک و سوای حجم اند. موها چرب می باشند و یا این که در سود بد فعالیت کردن غده های چربی، چرب میشوند و این فرمان اکثر اوقات در اثر بلوغ زودرس صورت میدهد و می‌تواند با استرس، رژیم غذایی نامناسب و عدم تعادل هورمون ها اضافه شود. ارتقا چربی (sebum ) قادر است حیات موهای شمارا به خطر بیندازد. تشخیص عوارض موهای چرب که آیا فعلا میباشد یا این که مزمن، بسیا

روغن مار چیست و چه خواصی دارد ؟
آیا میدانستید وغن مار میتواند موها را پرپشت و از ریزش جلوگیری نماید ؟
روغن مار، منبع غنی از امگا ۳ و ایکوزاپنتانوئیک اسید است

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها